Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

TOP PRODUKTY

Vaše cena 1 375 Kč (55,00 EUR)
Vaše cena 45 Kč (1,80 EUR)

AKČNÍ NABÍDKA

Vaše cena 48 Kč (1,92 EUR)
Vaše cena 55 Kč (2,20 EUR)

Vánoce se kvapem blíží a jistě i vy už vybíráte dárek pro svého rybáře. Abychom Vám trochu pomohli v rozhodování zda nakoupit u Nás, tak od dnešního svátečního dne až do Vánoc pro Vás máme jako dárek několik zlepšováků.

Doprava ZDARMA

Nakupte alespoň za 400kč a dopravu prostřednictvím kurýra Geis máte i s dobírkou úplně zdarma. Velmi oblíbená metoda dopravy drobností prostřednictvím dopisní obálky je zdarma už od 150kč. Tuhle výhodu můžete využívat po celé ČR až do Štědrého dne.

Prodloužená lhůta na vrácení zboží

Stane-li se tak nemilá věc, že Vámi vybraný dárek není vhodný, pak si můžete být jistí, že Vám jej zdarma vyměníme za vhodnější. Jestli nenajdeme nic lepšího, pak Vám vrátíme peníze. To vše v rámci Vánoční akce platí pro objednávky přijaté od 17.11. 2018 do 24.12.2018. Až do 31.1.2019 pak můžete zboží bez obav vrátit.

Svoz nevhodného dárku ZDARMA

Nemusíte chodit na poštu a platit poštovné a ani nemusíte řešit co na balík napsat. Stačí jej pouze zabalit a nechat jej vyzvednout kurýrem. Ten si přiveze své štítky a balík se rychle dostane zpět k nám. 

5 - 15% sleva pro registrované zákazníky

Tahle akce u nás platí po celý rok. Zaregistrujete-li se před samotným nákupem, získáte už na ten první 5% slevu, která se podle hodnoty všech nákupů může rapidně zvednout. Jakmile se zaregistrujete a přihlásíte, uvidíte už jen ceny s Vaší slevou.

Ani o dárek nepříjdete

No a protože jsou ty Vánoce, tak nesmí chybět ani nějaké to překvapení. Každému, ale opravdu každému kdo u Nás do Vánoc nakoupí za jakoukoliv částku pošleme alespoň malou drobnost. Nechejte se překvapit :-)