Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

AKČNÍ NABÍDKA

Cena 18 Kč (1 Eur)
Cena 95 Kč (4 Eur)

VŠE O NÁKUPU » Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, pokud nakupujete v našem internetovém obchodě, seznamte se prosím s naším nákupním řádem.

Úvodní ustanovení

1. Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě NGTFISH.cz, následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu NGTFISH.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

 2. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení převzetí objednávky.

 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářů předepsaných údajů a náležitostí.

 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.

 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

 6. Vyplnění registračního formuláře, či závazné objednávky, v rámci internetového obchodu NGTFISH.cz, kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.

Platební podmínky

Způsob úhrady

 1. Dobírkou – Při převzetí zboží.

 2. Platba převodním příkazem

 3. Hotovostní platba – při osobním odběru po domluvě.

Bankovní spojení pro platbu převodním příkazem do ČR: 2500759813/2010 Fio banka.

Bankovní spojení pro platbu převodním příkazem do SR: 2500759813/8330 Fio banka.

IBAN: CZ7520100000002500759813

SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Měnový kurz

Kurz koruny vůči euru je 25kč/1eur.

 

Dodací podmínky

Zboží lze zaslat poštou, přepravní společností, popřípadě jej lze osobně vyzvednout v prodejně TEXTIL – ODĚVY v Dubňanech. Při osobním vyzvednutí na prodejně vyčkejte, až budete vyzvání e-mailem nebo nás rovnou kontaktujte a domluvte si prohlídku.

 

Dodací lhůta

Zboží expedujeme zpravidla do 24 hodin od objednávky. Obvyklá dodací doba je 2 – 3 dny u České pošty a 1 - 2 dny u kurýra.  Tato lhůta platí jen pro zboží objednané na dobírku. Při platbě převodním příkazem zboží odesíláme až po připsání částky na účet.

 

Příplatky k poštovnému

U nestejně rozměrných produktů, které nelze poslat v jednom balíku, účtujeme 80 kč za každý další balík. Nelze poslat dohromady např. křeslo + prut nebo kufr + podběrák. O tom že Váš balík nelze poslat jako jeden, Vás budeme informovat emailem.

Speciální poštovné

Zboží zaplacené převodem na účet a které je jasně označené, lze zasílat i v bublinkové obálce se známkou jako obyčejný dopis. Maximální hodnota nákupu nesmí být vyšší než 500Kč. Poštovné u této metody je 30Kč. Lze zasílat pouze kombinace zboží uvedené v sekci "DOPRAVA V OBÁLCE".

 

Kdy se poštovné neplatí

 

Pokud Váše objednávka přesáhne 2000 Kč, máte od nás automaticky dopravu prostřednictvím kurýra DPD zdarma. Nezáleží na tom, zda jste zaregistrováni či nikoliv. Toto neplatí pro objednávky ze Slovenska. Zdarma je pouze první balík Vaší objednávky. Pokud budeme muset objednávku rozdělit do dvou balíků, je druhý zpoplatněn 80Kč.

 

 

Poštovné pro zákazníky ze Slovenska

Veškeré objednávky ze Slovenska zasíláme se základním poštovným 199Kč. Při platbě dobírkou se k ceně dopravy připočítává 28Kč.Dopravdu realizuje přepravní společnost DPD.

 

Doprava na Slovensko

Zboží na Slovensko zasíláme za následujících podmínek:

Při platbě dobírkou: Poštovné 199Kč + 28Kč za dobírku.

Při platbě na účet: Poštovné 199Kč bez dalších poplatků. Platbu zadávejte v Eurech.

V případě platby na klasický bankovní účet, jsou potřebné údaje zde:

Číslo účtu vedeného u FIO banky na SK:  2500759813/8330

Platbu zadávejte v Eurech !

 

Reklamace

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.
 2. Zboží lze reklamovat u provozovatele, na adrese :

Textil - Oděvy, Hodonínská 1668, Dubňany 696 03 (Zde máme sklad a je nutné si předem domluvit schůzku)

Zboží zašlete s kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem nebo emailem.
!! V žádném případě neposílejte zboží na dobírku !!

 

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku (zákon č.367/2000 Sb.) Odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí zboží zaslat v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží je kupuojící povinen zaslat na vlastní náklady. Přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží prodávající zboží zkontroluje a ve lhůtě deseti (10) dnů od vrácení zboží kupujícím je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno. Poté vrátí kupujícímu odpovídající částku včetně poštovného. Pokud bude zboží částečně opotřebováno či poškozeno, je prodávající oprávněn úměrně snížit vrácenou částku za zboží. Při vrácení zboží si můžete vybrat způsob úhrady Vašich peněz: buď převodem na účet (trvá do 10-ti pracovních dnů), nebo poštovní poukázkou (trvá do 10-ti pracovních dnů).

!! V žádném případě neposílejte zboží na dobírku !!

 

Mimosoudní řešení sporů

V případě jakéhokoliv sporu mezi prodávajícím a kupujícím má kupující právo využít mimosoudního řešení sporu. Toto řízení provádí Česká obchodní inspekce: www.coi.cz

Jako další možnost lze využít mimosoudní řešení sporů online za pomoci platformy zřízené Evropskou komisí na adrese: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

Práva a povinnosti prodávajícího

 1. Podávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.
 2. Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.
 3. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 4. Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 30 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

Práva a povinnosti kupujícího

 1. Kupující je povinen uvést kontaktní telefon, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.
 2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
 3. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení, viz. Obchodní podmínky.
 4. Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Ochrana osobních dat

Provozovatel elektronického obchodu www.NGTFISH.cz si je vědom skutečnosti, že při své činnosti zpracovává informace, které mají ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, charakter osobních údajů. Prodejce prohlašuje, že si je vědom důležitosti ochrany těchto údajů a bude dodržovat všechna zákonná i etická pravidla související s jejich zpracováním a považuje toto za významnou povinnost vůči kupujícímu. Provozovatel a jeho systém elektronického obchodu disponuje mnohými operačními funkcemi pro ochranu důvěrných a osobních informací. Prodejce při své činnosti neposkytuje ani nepodává osobní informace o svých klientech třetím osobám, neshromažďuje, ani nezpracovává citlivé údaje o registrovaných uživatelích.
a.) Neregistrovaní uživatelé
Příchodem na stránku elektronického obchodu prodejce, se některé informace, jako např. odkazující stránka nebo Vaše IP adresa země, zapisují automaticky jako součást operací probíhajících na našich stránkách.
b.) Registrovaní uživatelé
Registrovaným uživatelem se stává každý, kdo provede svou registraci vyplněním registračních údajů v příslušném formuláři. Registrace je dobrovolná a bezplatná a nevyplývají z ní žádné závazky kupujícího k prodejci.
c.) Newsletter
Požádáním o zasílání newsletteru poskytuje kupující prodejci jeho e-mailovou adresu. Prodejce využije e-mailovou adresu kupujícího výhradně pro účely zasílání informací o svých službách, nabídkách, speciálních výhodách či akcích.
d.) Děti
Děti ( osoby mladší 18-ti let ) nejsou oprávněny provádět elektronický nákup bez dozoru osoby starší 18-ti let a žádáme je, aby se neregistrovaly ani neudávaly své osobní informace. Zaregistrováním se a vytvořením účtu garantujete, že jste plnoletí.
e.) Odkazy na jiné stránky
Internetové stránky, na které odkazuje stránka prodejce mohou mít rozdílné podmínky zpracování osobních údajů než stránky prodejce. Prodejce nepřebírá zodpovědnost za podmínky na jiných stránkách a doporučuje Vám vždy se s nimi seznámit na konkrétní stránce.

 

Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu NGTFISH.cz, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vá­zán.
 3. Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení §262, odst. 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ustanovením §409 a následujících.

 

Slevy pro registrované zákazníky

Pokud se zaregistrujete do našeho systému, stáváte se tak stálým zákazníkem. Jako stálý zákazník máte nárok na slevu z každého dalšího nákupu.

0 - 15 000 Kč      sleva 5%

15 000 - 35 000 Kč     sleva 8%

35 000 – X                sleva 12%

 

Provozovatel stránek www.NGTFISH.cz si vyhrazuje právo na změnu v obchodních podmínkách.