Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Ne (8 - 20 hod)
0 ks
za 0 Kč
Jsem tak prázdný......... Naplň mě :-)
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999 Kč a máte dopravu ZDARMA

Doprava v obálce

TIP: Využijte možnosti levné dopravy!
Jen za 30,- Kč

doprava za 30 Kč

10.11.2022
Zprávy od Vody

Od tmy do tmy

Zdravím všechny opět ze svazové vody. Po týdnu se vracíme s kamarádem na místo činu, kde jsme minule zažily neskutečnou víkendovou jízdu. Nyní jsme tu jen na cca 12 hodin lovu.

Kolem 5 hodiny ráno přijíždí kamarád, dáváme si ranní cigárko a míříme směr svazovka. V autě už spekulujeme nad strategii a nakonec volíme úplně stejnou jako na předešlé výpravě. Po příjezdu k vodě zjišťujeme, že jsme na celém revíru úplně sami. Místo opět volíme to samé jako minule. A strategie, nahodit co nejdál, jednoduchý navazec z flurocarbonu a 6 háček delphin thorn, toto jsem dal na oba pruty.
 
Nástrahy volím stejné, jako minule 20mm kulička na dno,jedna příchuť česnek,druhá příchuť moruše. Celé dopoledne se nic neděje, až kolem 13 hodiny začínají ryby ožívat. Naše pruty stále mlčí a tak se rozhoduji dát na oba pruty jiné nástrahy než minule.Na jeden prut davam 20mm kuličku chilli, na druhý švestku. Chvilku po 13 hodině mám jízdu, rána do prutu a valí to pryč. Zvedám prut a během chvíle navádím lysečka do podběráku, má krásných 62cm rychlé foto a je zpět.
 
Nahazuji a nezbývá než čekat.Kolem 16 hodiny mám další jízdu opět stejná sorta 60 cm a opět lysec. Rychlé foto a putuje zpět. Najednou na levý prut jízda, rybu už mám na dosah podběráku, ale byla chytřejší a vyrizla se. Nevadí, to bohužel k rybařině patří. Nahazuji a čekám, začíná se ochlazovat, slunko už mizí za obzor a bum další jízda, opět stejný scénář. Znovu lysec, opět rychlé foto a jde zpět.
 
Abych pořád nepsal o sobě, tak kamarád má na této vodě smůlu a bohužel ji měl i nyní. Ryba mu zabrala, když už jsme balily a po chvilkovém souboji se vyřezává. Podtrženo, sečteno další vycházka pro mě celkem úspěšná. Není to jen o velkých rybách, je to o relaxu a ta ryba je jen bonus.

Tak se s vámi loučím z údolí malých lysců a zas někdy od vody ahoj.
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Petrův zdar do e-mailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech, tajných slevách a rybářských novinkách. Rozesíláme 1 - 2x za měsíc.

Oblíbené značky rybářů

Jsme tu pro vás

Rybářské poradenství

Potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte se ozvat. Jsme také rybáři!

Petr Slovák

+420 722 245 930 Po - Pá (8:00 - 18:00) info@ngtfish.cz

facebook

Copyright © 2013 - 2019 NGTfish.cz - Všechna práva vyhrazena / Design od Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz