- Štítky blogu
- rybářské články
- jak vybrat kaprový prut
- novinky
- nové zboží
- delphin
- ngt
- ngtfish
- jak si vybrat prut
- vybíráme prut
- správný výběr prutu
- výběr prutu
- toaster toastie maker
- vaříme s toasterem ngt
- vaření na rybách
- rybářova zima
- právě dorazilo
- jak vybrat spacák
- vybíráme vybavení
- vybíráme spacák
- navijáky
- jak vybrat vybavení
- jak vybrat naviják
- feeder
- pruty
- magma
- recenze prutu magma
- recenze navijáku chiméra
- recenze navijáků
- testy produktů
- recenze produktů
- recenze delphin etna carp
- recenze kaprové pruty
- delphin etna carp cork edition
- zprávy od vody
- rybářské výpravy
- výber prutu na kapry
- prut na položenou
- jak vybrat prut na položenou
Nějaký zádrhel? Poradíme vám!

13.09.2019
Na rybách s přítelkyní
První společnou výpravu s přítelkyní jsem podnikl v průběhu léta pro mě na neznámé vodě, kde jsem byl úplně poprvé. Vyrazili jsme na víkend a počasí hlásili deštivé což bylo na chytání ideální, ale pro přítelkyni zrovna dobré to nebylo.
První den výpravy jsme dorazili v odpoledních hodinách, nikdo nikde a tak jsem měl více možností výběru místa. Vsadil jsem na velkou lavici, která šla vidět i ze břehu. Místo bylo vybráno a teď zbývalo dovést věci na místo a vše nachystat. Pomocí markeru jsem si našel zajímavá místa, naspomboval na každý prut 3kg krmení a nahodil pruty s nástrahami, kterým 100% důvěřuji.
První večer byl před námi a očekával jsem kontakt s rybou. Do půlnoci se nic nestalo. Po stažení prutů jsem přemýšlel co další den. Pokud ráno neudělám záběr musí nastat změna a taky že nastala. Skoro celou sobotu pršelo a já potřeboval najít nové místa. Déšť nedéšť vzal jsem marker a 3 hodiny jsem markeroval, celý mokrý, ale spokojený s novými místy. Vše se vyplatilo a odezva přišla brzo, zdolával jsem první slušnou rybu. Dostavili se i záběry v průběhu dne, sice skoro všechny od menších ryb, ale jedna byla opravdu pěkná, tak jsme ji vyfotili. Oba pruty jsem nechal úplně bez krmení a čekal co se do konce denní doby stane. Na dně po celém revíru se vyskytuje tráva a tak jsem musel hledat oka, kde své montáže nahodím. Čas strávený u vody jsme si krátili hraním karet nebo sledováním filmů. Využil jsem její přítomnost a přiblížil ji jak se ovládá zrcadlovka aby mi mohla pomoct při tvorbě fotek. Poslední večer byl před námi a čas na záběr se krátil. A přeci jen se cívka ještě roztočila poslední večer a byl s toho pěkný šupináč.
Poslední den se nesl v duchu pár násaďáků a balení věcí už v dopoledních hodinách aby jsme byli brzo doma a vyrazili někam na výlet abych nasbíral plusové body u přítelkyně, když to se mnou vydržela celý víkend u vody.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)




