Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Ne (8 - 20 hod)
0 ks
za 0 Kč
Jsem tak prázdný......... Naplň mě :-)
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999 Kč a máte dopravu ZDARMA

Doprava v obálce

TIP: Využijte možnosti levné dopravy!
Jen za 30,- Kč

doprava za 30 Kč

24h na soukromáku

S kamarádem jsme se vypravili na soukromou vodu. Revír je 23 ha velký se dnem plných vázek a terénních zlomů. Po příjezdu na revír jsme od správce obdržely podložku, vážící sak a podběrák. Tyto věci jsme dostali z důvodu , aby se nepřenášeli případné nemoci.

Po příjezdu na lovné místo začala příprava, asi hodinová. První co jsme udělali , nafoukly člun a nasadily motor a vyrazili jsme na vodu. Vzal jsem deeper na loď a tyčovou bojku jsme  umístily na hranu, kde byla 3 metry hloubka. Po zmapování lovného místa jsme začaly vyvážet pruty. Jeden prut kámoš vyvezl po levé ruce , druhý prut mírně před sebe a třetí prut dal k bojce. Já jsem jeden prut zavezl k bojce na hloubku 3 metry, druhý prut jsem položil ke spadlému stromu po pravé straně a třetí jsem zavezl podél břehu.

Krmily jsme směsí pelet a boiliesu jen dvě hrsti na montáž a ke každé montáži jsme dávaly pva punčochu. Po rozložení tábora jsme si udělali kávu a kochali jsme se krásným prostředím. Panovalo horko ryby byly na hladině, tak kámoš zkusil zig rig 2 metry dlouhý návazec a po cca hodině se mu ozval hlasič na zig. Po zdolání ležel v podběráku krásný šupík 82 cm 11,5 kg rychlé foto a šel zpět. Konečně začalo zapadat slunce a ryby se stáhly ke dnu a cca ve 22:00 se kamarádovi rozjel další prut a na konci opĕt krásná ryba 80 cm, ale tu jsme nevážili.

Už panovala tma a další jízda a zase kámoš, ale zajela do vázky a urvala to, škoda byla to podle tahu pěkná ryba. Zavezli jsme a nezbývalo něž čekat. Kolem půlnoci  se mi konečně rozjíždí prut u bojky , ryba jede jako parník po cca 15 minutách zdolávání je v podběráku šupík o váze 11,5 kg a 82 cm pecka konečně záběr. Při focení se mi rozjíždí prut od padlého stromu, ryba mi nedává nic zadarmo je silná a bere si docela dost z cívky. Po 25 minutovém přetahování je kapr konečně v podběráku. Je to krásně stavěný lysec.

Poušťím předešlého šupináče a jde se meřit a vážit. Lysec měří 95cm a váha ukazuje 17 kg pecka mám osobák. Je to sice ze soukromky , ale pro mě životní ryba. Po vyfocení putuje kapr zpět. Cca ve 2:30 ma kámoš jízdu a na konci krásný lysec přes 80 cm pecka. Po pušťení znovu vyvážíme pruty. Bohužel do 11:00 už žadný záběr nepřišel. Náš lov končí a spokojeně odjížďíme z úspěšné výpravy domů. To bylo shrnutí naší výpravy zas někdy od vody ahoj 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Petrův zdar do e-mailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech, tajných slevách a rybářských novinkách. Rozesíláme 1 - 2x za měsíc.

Oblíbené značky rybářů

Jsme tu pro vás

Rybářské poradenství

Potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte se ozvat. Jsme také rybáři!

Petr Slovák

+420 722 245 930 Po - Pá (8:00 - 18:00) info@ngtfish.cz

facebook

Copyright © 2013 - 2019 NGTfish.cz - Všechna práva vyhrazena / Design od Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz