Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

TOP PRODUKTY


Úvod » JAKÝ DÁREK PRO RYBÁŘE ?

JAKÝ DÁREK PRO RYBÁŘE ?

Máte doma rybáře a samy o rybaření víte jen málo? I přes to ho chcete překvapit rybářským dárkem? Jestli ano, čtěte pozorně. Je samozřejmně nemožné plně obsáhnout a popsat výběr dárku pro rybáře, protože co člověk to jiná potřeba a jiné požadavky. Zkusím Vám alespoň napovědět jak vybrat dárek pro rybáře, ale vřele Vám doporučuju ozvat se mi a něco určitě vyberem spolu :-)

Úplným základem je alespoň trochu vědět na jaký způsob lovu se specializuje a kolik stráví u vody času. Pak víte zda kupovat rybářské křeslo nebo jen nějaké nástrahy na lov candátů a štik. Jestli je Váš rybář milovník lovu dravců, pak nejspíše netráví u vody několik dní a bude se mu hodit spíše nový ultralehký vláčecí prut, se kterým ucítí i ten nejmenší pohyb nástrahy.

Je-li Váš rybář naopak vášnivým milovníkem lovu kaprů pak u vody tráví klidně i týden nebo dva v kuse. Pro takové rybáře je hoooodně těžké vybírat dárek, protože už všechno mají a jsou velmi citlivý na to s čím loví a s čím chodí k vodě. U takových nadšenců doporučuju vybrat nějakou specialitu, kterou s ním budete konzultovat nebo naopak úplnou hloupost pro radost. Zajímavým dárkem je rybářská rohož, triko, mikina nebo jen zapalovač s rybářským motivem. Moc pěkné jsou ovšem i plyšové ryby, které ocení každé velké i malé dítě.

Pokud je Váš rybář standardním rybářem, který k vodě chodí jen na den nebo třeba na víkend, tak bude důležité zjistit co mu dosluhuje nebo naopak co by chtěl do výbavy přidat. Dost často bývají třeba roztrhané podběráky a proto může být právě podběrák tím pravým dárkem. Mrkněte se na stav jeho pouzdra na pruty, jestli nějaké má. Pokud je v dezolátním stavu nebo nemá-li vůbec žádný obal pak není co řešit a běžte změřit délku prutů. Chodí-li k vodě s igelitkou a kbelíkem z OBI, pak mu rozhodně kupte nějaké rybářské tašky. 

U žádného rybáře, který chodí na kapry, amury, cejny nebo na jakékoliv podobné nedravé ryby neuděláte chybu kdž nakoupíte nějakou bižuterii jako jsou obratlíky,háčky,zarážky,jehly nebo PVA. PVA je rozpustný materiál, který se užívá při zakrmování. Protože je rozpustný, není ho nikdy dost :-) Skvělou volbou pro každého rybáře jsou již jednou zmiňované trika, mikiny nebo třeba čepice s rybářským motivem.

Jestli jste úplně bezradní a nevíte co koupit, pak nám napište o dárkový poukaz nebo se nám třeba podaří něco vybrat společně.