» Velkoobchod
Velkoobchod

ANGLO ARMS

Anglo Arms

Jsme výhradní dovozcí této Britské značky loveckých potřeb a volnočasových zbraní. V nabídce máme nože, meče, katany, luky, kuše, praky, zavazadla pro lovce, cvičební terče ale i potřeby pro přežití v přírodě.

Značka ANGLO ARMS je ve Velké Británii již několik let velmi populární. U nás jsme ji začali prodávat a propagovat v roce 2013 a od té doby si získala tisíce příznivců.

Většina čepelí je vyrobena z materiálu 420HC. Jedná se o velmi tvrdou a kvalitní uhlíkovou ocel s nekorozivními vlastnostmi.

PeCarp

Rybářské vybavení Pecarp

V nabídce naší privátní značky PeCarp najdete kvalitní bižuterii všech tvarů a barev, množství háčků, ale i umělé nástrahy nebo PVA materiály. Všechny produkty PeCarp jsme dlouhodobě před uvedením do prodeje testovali a ručíme za jejich kvalitu.

Nabízíme Vám taktéž unikátní možnost vytvořit si vlastní značku pro Vaši prodejnu. Dokážeme Vám poskytnout velká balení bižuterie, háčků, umělých nástrah i PVA bez označení výrobce.

Máme k dispozici taktéž PVC sáčky do kterých se bižuterie balí a po domluvě jsme schopni zajistit grafický návrh, tisk i řezání kartiček. Prodávejte svým zákazníkům bižuterii vlastní značky. Jedná se o velmi efektivní reklamu zdarma.

Pojďme spolupracovat

V případě zájmu o velkoobchodní ceník nás kontaktujte.

Velkoobchodně nabízíme pouze značky PeCarp a AngloArms.